KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908069
nr 1490 8069
Oidentifierad konstnär. Signerad Tull, Stadsmotiv, 1972. Olja på duk, 65x60 cm, yttermått inklusive ram: 78x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 september 2022
kl 18:30:21
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr